Seznam přihlášených závodníků

Přijímáme přihlášky náhradníků, bez nutnosti platby startovného. Jakmile se pro Vás uvolní místo, budete vyzváni k zaplacení. Vzhledem k velkému množství dvojic, které se každoročně odhlásí, počítejte s tím, že se na Vás místo dostane. Každý ročník se nakonec všichni, kdo měli zájem, mohli závodu zúčastnit.
Těšíme se na Vás!

Seznam potvrzených přihlášek

ČísloJménoPes (Pohlaví)Plem. Země / Klub
1Michaela Kuncová

Kraken Clever Fox (P)

BOMČR / CMC
2Pavel Krotký

Anexie Boča Bohemia (F)

BOMČR / ZKO Březnice
3Lucie Górecká

Casey Codi-Fin (F)

BOMČR / CMC
4Alžběta Lexová

Cassidy Murat (P)

BOMČR / CMC
5Jaroslav Kratochvíl

Dream Belrott (P)

BOMČR / CMC
6Alena Vincurová

Aneko Red Element (F)

BOMČR / KCHBO
7Štěpánka Ježková

Fúrie Max-Mastr (F)

NOČR / ZKO Tuchoraz
8Jan Musil

Quark z údolí Úpy (P)

NOČR / ZKO Jaroměř
9Petr KosteleckýCody Demi Moravia (P)NOČR / KK Třebíč - Poušov 10904
10Milan Lipavský

Dexter Clever Fox (P)

BOMČR / CMC
11

Vladislava Mrázková

Coralf Murat (P)

BOMČR / CMC
12Martina Jirásková

Dexa Romajali (F)

NOČR / Pardubice-Nemošice
13Jana Vaitová

Argenta King Regent (F)

BOMČR / CMC
14Jana Jinderlová

Viktor European K9 training base (P)

NOČR / ZKO Borovany
15Jelena Zubenkova-Birzniece

Amory Mahlihaus (F)

BOMLotyšsko / LKF
16Stanislav Sanejstr

Burbon ze Štěstěny (P)

BOMČR / Zko Strekov
17Radka Valentová

Onyxia Duffmar (F)

NOČR / ZKO Soběslav
18Dorita Rohde

El-Noir de Fontemordant (P)

BOMNěmecko / DMC
19Věra Sudová

Wesi z Adaru (F)

NOČR / Koloveč
20Vladimir Dragicevic

Duke ot Dachevski (P)

BOMSrbsko / KSK “Aport”
21Petra Milostná

Hyro Monami Tenaj (P)

BOMČR / CMC
22Michal Tuhela

Cocain King Regent (P)

BOMČR / ZKO ŽĎÁREK
23Gottfried Steinacher

Contra Primus Proeliator (F)

BOMRakousko / VBSÖ Fritztal
24Miloš Mühlhandl

Bufalo Bill od Madakru (P)

BOMČR / MSKS
25Jana Šedinová

Jack Daniel´s z Kadaňského podhradí (P)

NOČR / ZKO Jirkov
26Monika Bergmannová ml.

Fuder z Moravských vinic (P)

NOČR / ZKO Pyšely
27Walter Grunder

Paul von Nacheron (P)

BOMŠvýcarsko / KV Weinfelden
28Pavel FialaCash Ad-Gür (P)NOČR / KK Třebíč-Poušov
29Andrea Eliášová

Brumlinka Gallop Optimist (F)

NOČR / KK Třebíč - Poušov
30Jaroslav Chytil

Alex ze Zaječic (P)

NOČR / ZKO Český brod
31Michaela Pavlišáková

Bolt Vamoz Bohemia (P)

BOMČR / Tuchoraz
32Kateřina Benešová

Hujer Warrior Soul (P)

BauceronČR / Beauceron klub ČR
33Kateřina Krejčí

Faust Extra Moravák (P)

DBRČR / Dobrman klub ČR
34Pityinger Jozsef

Akeem Yucero Bohemia (P)

BOMMaďarsko / Meoesz
35Réka Pap

Cataleya vom Teldra (F)

BOMMaďarsko / MEOESZ
36Barbora Eichlerová

Carmen Fox Garden (F)

BOMČR / Dobřany
37Jakub Říha

Brie z Pytlakova dvora (F)

NOČR / Kolin Borky
38Radek Kahula

Kathy z Lounského chovu (F)

BOMČR / Louny
39Mathias Dögel

working-dog Esh (P)

BOMNěmecko / RSV2000
40Lenka Konůpková

Cara Od Komáří vížky (F)

BOMČR / Lysá nad Labem
41Evija Mankopa

Angry Bird Manlihaus (F)

BOMLotyšsko / LKF/SAC Inter Sport Canis
42Mareš Jan

Aika Warrior Soul (F)

BOMČR / ZKO 439 Česká Kamenice
43

Miroslava Lisková

Clara od Zámku Nový Stránov (F)

NOČR / Ckno
44Anna Brettschneiderová

Sascha von Thekla (P)

ATČR / AT klub
45Daniel Fojtík

Desmond Murat (P)

BOMČR / Dobřany
46Kateryna Morozova

Grand Prix Iz Gratsiano (P)

BOMSAE / Sahara kennel
47Jana Klášterková

Courage Calcata (F)

BOMČR / Buková pod Srnčím vrchem
48Veronika Lorencova

Gledys Boccaro (F)

BOMČR / CMC
49Hana Kratochvílová

Bailey Rebel Dog (F)

BOMČR / Doudleby nad Orlicí
50Chris Floroskoufis

Ysmon Kynergon (P)

NOŘecko / Kennel Club Of Greece
51Radmila Šedivá

Fay Boccaro (F)

BOMČR / ZKO Březnice
52Jana Housková

Abrader Od mlýnských kamenů (P)

BOMČR / ZKO Dolany - Vltava
53Francesco Troito

Aron LO1923306 (P)

RTWItálie
54Brina Pungerčič

Callis Varangian Asha (F)

DBRSlovinsko / KD Duplica
55Radek Čihák

Frayer Boccaro (P)

BOMČR / ZKO Střekov
56Lucie Durczoková

Ashley from Tasmanian Devils (F)

BOMČR / ZKO Střekov
57Michal Šťastný

Executor Orrylordblack (P)

NOČR / ZKO Říčany
58

Isabella Oxsengendler

Xtris Cobra (P)

NOCanada / GSSCC
59Jitka Burianová

Carrie Demi Moravia (F)

NOČR / ČKNO
60Nicoletta Megale

Poldark Velvetgun (P)

BOMItálie / capb
61Scheidbach Mario

Sansa von Nacheron (F)

BOMRakousko / ÖKV
62Maria Ivanova

Voss Ot Vitosha (P)

BOMŠvédsko / Swedish Workingdog club
63Stefan Gelimachev

Chili ot Dachevski (F)

BOMBulharsko
64Iryna Klymenko

X'Yoda vom Further Moor (F)

BOMUkrajina / UKU
65Magdaléna Foglova

Baileys Get Gangster (F)

BOMČR / Letohrad
66Anna Loudová

Gump Deabei (P)

BOTČR / ZKO Žďárek
67Leemans Dirk

Ulco Van Blutsenhof (P)

NOBelgie / VVDH
68Lenka Fresserová

Fula Clever Fox (F)

BOMČR / CMC
69Monika Votýpková

Vampari Deabei (F)

BOTČR / CMC
70Dominika Bízková

Chrom Deabei (P)

BOTČR / ZKO Lysá nad Labem
71Anna Marchi

Zack vom further Moor (P)

BOMNěmecko / DVG Eller
72Marko Habič

Bacchus vom Heidlander Wappen (P)

BOMSlovinsko / Istrian
73Agnieszka Bestry

Trojan Nundu (P)

NOPolsko / ZKwP w Polsce
74Paul Rössing

Working-dog Fiffi (P)

BOMNěmecko / RSV2000
75Yulian Hatala

Hype iz Gratsiano (P)

BOMPolsko / ZKwP
76

Patryk Piotrowicz

Ciro Hari-Ambro (P)

NOPolsko / ZKwP Zabrze

  • Image 1

Soutěž družstev

DružstvoZávodník 1Závodník 2Závodník 3
Budoucí sláva ZKO BoleticeAlena VincurováMichal TuhelaStanislav Sanejstr
DeabeiAnna LoudováDominika BízkováMonika Votýpková
Team GermanyAnna MarchiPaul RössingMathias Dögel
Dream teamMíša PavlišákováŠtěpánka JežkováJarda Kratochvíl

Statistiky

Podle zemí

ZeměPočet závodníků
Belgie1
Bulharsko1
Canada1
Česká republika50
Itálie2
Jersey1
Lotyšsko2
Maďarsko2
Německo5
Polsko3
Rakousko2
Řecko1
SAE1
Slovinsko2
Srbsko1
Švédsko1
Švýcarsko1

Podle plemene

PlemenoPočet závodníků
BOM48
NO21
BOT3
DBR2
RTW1
Bauceron1
AT1

Psi/feny

PohlavíPočet závodníků
Psi45
Feny32

Pohled na startovní listinu z chovatelského hlediska:

PlemenoChovatelská staniceChovatelPočet závodníků
BOMBoccaroLucie Ševčíková3
BOMClever FoxMichaela Kuncová3
BOT

Deabei

Beata Štýbrová4
BOM

Murat

Vlaďka Mrázková3
NODemi MoraviaJitka Burianová2
BOMIz GratsianoTatiana Pravda2
BOMKing RegentLucie Kopecká2
BOMot DachevskiVenci Dachevski2
BOM

vom Further Moor

Knut Fuchs2
BOMvon NacheronMario Scheidbach2
Bauceron, BOM

Warrior Soul

Laila Ooms2
BOMWorking-dogMathias Dögel2

Naši partneři

Carnilove
http://www.mestodobris.cz/
https://www.fous.cz/
04_Albet_Metal.jpg
https://raddog.cz/cs/
vhs_logo.jpg
dogit_logo_web.jpg
http://www.fit-dog.cz/

Mediální partneři

http://www.working-dog.eu/
http://www.czech-press.cz/
Partnerské weby
http://www.kudyznudy.cz/

Pořadatel - kontaktní informace

CACIT z.s.
Voznice 165, 263 01 Dobříš
IČ: 228 66 957

Ing. Jaroslav Kratochvíl
+420 777 223 352
jaroslav.kratochvil@cacit.cz
Simona Kratochvílová
+420 777 223 372
simona.kratochvilova@cacit.cz

Příjezd na stadion

Od Prahy po rychlostní silnici R4 - Strakonická, sjezd Dobříš (sjezd na 28. nebo 33. kilometru).
V rámci Dobříše bude příjezd značen šipkami.

Městský fotbalový klub Dobříš
V Lipkách 1021, Dobříš
GPS: 49°46'37.966"N, 14°10'33.189"E