Seznam přihlášených závodníků

Poř.č. Jméno Pes (Pohlaví) Plemeno ZKO/Země
1. Lada Kozempelová Karlo vom Lausitzeck (P) BOM Bečov/ČR
2. Martin Holka Chanel z Duhového lesa (F) NO Havířov Bludovice/ČR
3. Vladimíra Cihelková Ester vom Esadera (F) BOM Český Brod/ČR
4. Adam Holeksa One Devil von der Herdergang (F) HO KCHMPP/ČR
5. Dalibor Hudec Dazzler Boccaro (P) BOM CMC/ČR
6. Darja Kopecká Cherr ze Soutoku Sázavy (F) BOM CMC/ČR
7. Pavel Korda Largo Orrylordblack (P) NO Č.Kostelec Špinka/ČR
8. Simona Kratochvílová Caleri Codi-Fin (F) BOM Sezemice/ČR
9. Jelena Zubenkova-Birzniece Amory Manlihaus (F) BOM Lotyšsko
10. Jan Lapčák Gazzi Malanzvers (P) BOM Zlonice/ČR
11. Evija Mankopa Angry Bird Manlihaus (F) BOM Inter Sport Canis/Lotyšsko
12. Aneta Urbanová Anouk Jambazi (F) NO Č.Kostelec Špinka/ČR
13. Gabriela Macounová Gimmy z Bukovanské osady (P) NO Č.Kostelec Špinka/ČR
14. Petra Šišková Harko Ort Bohemia (P) BOM CMC/ČR
15. Anna Brettschneiderová Ferrari Finta-Star (P) AT Újezd nad Lesy/ČR
16. Pavlína Borkovcová D'Charlie z Údolí Jizery (F) BOM Náchod-Sport/ČR
17. Hana Staropražská Bruno Carlos Bohemia (P) DB Jižní Město/ČR
18. Pavla Ostrčilíková Falco Erpemos (P) NO Zlín Mladcová/ČR
19. Pavel Urubek Argo Valašská stopa (P) NO Vysoké Pole/ČR
20. Inese Seremeta IQ Barnero (P) NO LKF/Lotyšsko
21. Barbora Stehlíková Anamir Gardanto Maicono livre (P) BOM Tuchoraz/ČR
22. Irena Hodačová Noris Mi-Ji (P) BOM FM-DOG Jihlava/ČR
23. Vladimir Dragičevič Duke ot Dachevski (P) BOM Srbsko
24. Petra Milostná Arwen la Mistero de Montani (F) BOM CMC/ČR
25. Jaroslav Mlčák Eloca Boccaro (F) BOM CMC/ČR
26. Michaela Novotná Belgica Blue Penny (F) BOT Louny/ČR
27. Lucie Hyxová Habibi von Armour (F) BOM CMC/ČR
28. Hana Abrahámová Vano Deabei (P) BOT CMC/ČR
29. Michal Jaroš Cabernet z Moravských vinic (P) NO ČKNO/ČR
30. Petr Foltyn Boss Belrott (P) BOM CMC/ČR
31. Pavlína Fialová Funny Falko Bonnapo (P) RTW Č.Kostelec Špinka/ČR
32. Martina Trnková Yzerah Manepo Ideál (P) NO Starý Kolín/ČR
33. Ing. Tereza Hladká Ranja von der Jagsthöhe (F) HWT HW Klub/ČR
34. Markéta Nedvědová Dares la Mistero de Montani (P) BOM Žďárek/ČR
35. Karel Nedvěd Forzie Ostraryka (F) BOM Libušín 2/ČR
36. Iva Čejková Besso Calcata (F) BOM Svatoslav/ČR
37. Kaja Woźniak Oké van het Dreiland (P) BOM ZKwP/Polsko
38. Rachel Schadron Prima von der Feuerbrigade (F) NO VDH/NBG/Nizozemsko
39. Martin Slovák Cane Codi-Fin (P) BOM Sezemice/ČR
40. Michaela Kuncová Charisma Clever Fox (F) BOM CMC/ČR
41. Ivana Indrová Assassin's Creed von Zamonien (P) BOM Sezemice/ČR
42. Marcela Vlková Dixi z Údolí Jizery (F) BOM Bukov/ČR
43. Monika Šedivá Izie Monur (F) NO ČKNO/ČR
44. Milan Lipavský Dexter Clever Fox (P) BOM CMC/ČR
45. Lucie Durczoková Fixa Ostraryka (F) BOM CMC/ČR
46. Andrea Šrajerová Arcturus Regulus Black (P) RTW Sahara Podlešín/ČR
47. Andrea Křížová Sniper Bohemia Atomica (P) NO Ořech/ČR
48. Jiří Petrus Lex Japedo (P) NO Dobříš/ČR
49. Zouleykha Kogan Whats Up von der Steinteichmühle (F) BOM KURA / Azerbajdžán
50. Alessandro Dalvit Phenix de Orelav (P) BOM Team Workind Dog / Itálie
51. Renata Tvrdoňová Adonis Na-La Dvor (P) BOM CMC/ČR
52. Lucie Gorecká Casey Codi-Fin (F) BOM Chotěbuz/ČR
53. Věra Horáková Armani Ja Ve Jesenia (P) NO Zlaté Hory/ČR
54. Jiří Čejka ml. Dornan la Mistero de Montani (P) BOM Svatoslav/ČR
55. Radek Kahula Kathy z Lounského chovu (F) BOM Louny/ČR
56. Veronika Drobná Maybe Waji (F) NO Louny/ČR
57. Lenka Fresserová Fula Clever Fox (F) BOM CMC/ČR
58. Vladimíra Gschwindl Ch. Goro Extra Elite (P) DBR Dobrman klub ČR / ČR
59. Bc. Kristýna Hrdá Casper z Údolí Jizery (P) BOM KO Veselí n. M. /ČR
60. Václav Albrecht Willy z Klídkova dvora (P) NO Jižní Město / ČR
61. Zdeněk Lukáš Record Arlin Stanios (P) VK Louny / ČR
62. Kristýna Kopřivová Jimmy Monur (P) NO Svojetín / ČR
63. Jitka Duffková Nabucco Duffmar (P) NO Most - Rudolice / ČR
64. Alena Sanktusová Bruffen Fatymona (P) NO Děčín / ČR

(Pro aktualizaci stiskněte Ctrl F5)  

Soutěž družstev:

Poř.č. Název družstva Jméno Jméno Jméno
1.  Team Latvia  Evija Mankopa  Jelena Zubenkova-Birzniece  Inese Seremeta
2.        
3.        
4.        
5.        
6.        
7.        


Počet zástupců zúčastněných zemí:

Česká republika 56
Azerbajdžán 1
Itálie 1
Lotyšsko 3
Nizozemsko 1
Polsko 1
Srbsko 1


Počet zástupců zúčastněných plemen:

ERDELTERIER (AT) 1
BELGICKÝ OVČÁK MALINOIS (BOM) 35
BELGICKÝ OVČÁK TERVUEREN (BOT) 2
DOBERMAN (DBR) 2
HOLANSKÝ OVČÁK (HO) 1
HOVAWARD (HWT) 1
NĚMECKÝ OVČÁK (NO) 19
ROTTWEILER (RTW) 2
VELKÝ KNÍRAČ (VK) 1


Přehled počtu psů/fen:

PSI 37
FENY 27


0Pohled na startovní listinu z chovatelského hlediska:

Plemeno Název CHS Chovatel Počet psů na CACIT
BOM Boccaro  Lucie Ševčíková 2
BOM Clever Fox  Michaela Kuncová 3
BOM Codi-Fin  Dita Finsterle 3
BOM la Mistero de Montani  Jiří Čejka 3
BOM Manlihaus Evija Mankopa 2
BOM Ostraryka  Lucie Kaločová 2
BOM z Údolí Jizery  Markéta Nedvědová 3
NO Monur Monika Šedivá 2



Naši partneři

https://krmivo-brit.cz/cs/
http://www.mestodobris.cz/
https://raddog.cz/cs/
https://raddog.cz/cs/
http://www.s-ball.cz/
http://eshop.scucka.com/
http://www.fit-dog.cz/

Mediální partneři

http://www.czech-press.cz/
http://www.working-dog.eu/
http://www.kudyznudy.cz/

Pořadatel - kontaktní informace

CACIT z.s.
Voznice 165, 263 01 Dobříš
IČ: 228 66 957

Ing. Jaroslav Kratochvíl
+420 777 223 352
jaroslav.kratochvil@cacit.cz
Simona Kratochvílová
+420 777 223 372
simona.kratochvilova@cacit.cz

Příjezd na stadion

Od Prahy po rychlostní silnici R4 - Strakonická, sjezd Dobříš (sjezd na 28. nebo 33. kilometru).
V rámci Dobříše bude příjezd značen šipkami.

Městský fotbalový klub Dobříš
V Lipkách 1021, Dobříš
GPS: 49°46'37.966"N, 14°10'33.189"E