18. ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO ŠAMPIONÁTU VE SPORTOVNÍ KYNOLOGII IGP

CACIT Dobříš 2023

28. - 30. 7. 2023
Program víkendu

18. ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO ŠAMPIONÁTU VE SPORTOVNÍ KYNOLOGII IGP

CACIT Dobříš 2023

28. - 30. 7. 2023
Program víkendu

18. ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO ŠAMPIONÁTU VE SPORTOVNÍ KYNOLOGII IGP

CACIT Dobříš 2023

28. - 30. 7. 2023
Program víkendu

18. ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO ŠAMPIONÁTU VE SPORTOVNÍ KYNOLOGII IGP

CACIT Dobříš 2023

28. - 30. 7. 2023
Program víkendu

18. ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO ŠAMPIONÁTU VE SPORTOVNÍ KYNOLOGII IGP

CACIT Dobříš 2023

28. - 30. 7. 2023
Program víkendu

CACIT Dobříš 2023

CACIT Dobříš CZ 2023 je za námi. Letos poprvé byl náš závod Finále CACIT Golden League a završil tak tento nový seriál závodů. Jsme velice poctěni, že přijelo soutěžit více než 70 skvělých soutěžících ze 13 zemí. Díky všem! Splnili jste nám sen, se kterým jsme náš závod začali před 18 lety pořádat: Uspořádat velký závod, kde se setkají ti nejlepší psovodi z České republiky a poměří své síly se špičkovými závodníky z dalších zemí. Udělat závod, který bude místem pro všechny milovníky tohoto krásného sportu, místem pro soutěžení bez přehnaných ambicí a zároveň pro přátelská setkání kynologů z celého světa.

Velmi si ceníme práce výborných rozhodčích a figurantů, kteří přispěli k úrovni této akce. Děkuji týmu na stopách i našemu skvělému organizačnímu týmu, kteří fungovali s nadšením a dali do své práce kus srdce. Velký dík patří partnerům naší akce, bez jejichž podpory by takto velký závod nešlo uspořádat.

Veliký aplaus patří vítězům, kteří předvedli vynikající výkony! Gratulace a obdiv ale patří všem, kteří přijeli závodit a vstoupili do arény. Nejkrásnějším pro nás bylo zjištění, že všichni odjíždějí spokojeni bez ohledu na dosažený výsledek. Uvědomili si, že není nejdůležitější vyhrát, ale užít si tento okamžik a bavit se sportem, který všichni milujeme.

CACIT Dobříš CZ 2023 a CACIT Golden League 2023 je za námi. Přichází CACIT Golden League 2024 a zcela jistě přinese opět nádherné závody, vynikající zážitky a velké emoce. Těšíme se na vše, co přinese!
CACIT Dobříš 2023 - stupně vítězů
CACIT Dobříš 2023 - stupně vítězů

Novinky:

1.8.2023 - TRIČKA CACIT 2023 PODRUHÉ - Vzhledem k tomu, že letos bylo zájemců o trička více než triček, rozhodli jsme se (a s výrobcem dojednali) pro možnost jejich doobjednání. Kdo máte zájem o vzpomínku na letošní CACIT, napište na email jaroslav.kratochvil@cacit.cz počet, barvu, velikost a typ triček. Napište nám také své telefonní číslo, abychom mohli dohodnout podrobnosti ohledně způsobu předání.
 • Image 1
 • Image 1
 • Image 1
29.7.2023 - Pro závodníky: Na neděli jsou upraveny časy nástupů na stopy. Svůj čas naleznete ve výsledcích on-line
27.7.2023 - Dorazily ceny pro nejlepší! Jsou parádní! Díky www.crystal-bohemia.cz za nádhernou ruční práci!
 • Image 1

25.7.2023 - Parkování pro diváky

Vážení návštěvníci závodu CACIT Dobříš, vzhledem k vysoké návštěvnosti našeho závodu jsme pro letošek připravili oddělené parkovací plochy pro závodníky a pro návštěvníky závodu. Dodržujte prosím níže uvedená pravidla parkování a prohlédněte si připojené plánky. Naší snahou je, abyste odjížděli ze závodu spokojeni a plni krásných zážitků.

Parkování v bezprostřední blízkosti fotbalového stadionu bude vyhrazeno pro závodníky a bude uzavřeno pro diváky. Na mapkách jsou vyznačeny parkovací plochy pro diváky P1 až P4.

Parkovací plochy P1 se nachází v ulici V Lipkách od odbočky z hlavní za supermarketem Billa až po křižovatku s ulicí Školní, dále pak ve slepé ulici na silnici 419 až k opravovanému mostku. Zde je možnost parkování po pravé straně komunikace směrem od Dobříše. V protisměru při krajnici neparkujte kvůli možnému průjezdu stavební techniky a poškození Vašich vozidel!

Parkovací plocha P2 je na louce mezi Domovem důchodců Dobříš a SOU Hluboš. Příjezd na toto parkoviště bude vyznačen od Polikliniky (odbočka na příjezdu do Dobříše poté, co minete zámek). Z tohoto parkoviště lze po pěšině kolem skateparku přijít přímo ke stadionu (cca. 150-200 m). Při zaplnění parkovací plochy P2 využijte parkoviště P3 (před poliklinikou), případně P4 (P+R parkoviště u restaurace U tří statkářů, zde je parkování zpoplatněno částkou 20,-/den).

V případě parkování na jiných místech je třeba dodržovat dopravní značení. V celém městě Dobříš platí zákaz parkování na veřejných zelených plochách! Při nedodržování dopravního značení a zákazu parkování na zelených plochách se vystavujete nebezpečí postihu ze strany MP Dobříš, která bude akci monitorovat a pokutovat bez předchozího upozornění.

Žádná z parkovacích ploch není hlídána a pořadatel nenese zodpovědnost za případné poškození nebo zcizení vozidla nebo věcí v něm. Pokud budete mít v autě psa, doporučujeme vložit za čelní sklo Vaše telefonní číslo. Při jakémkoliv problému tak předejdete možnému poškození Vašeho vozidla.

 • Image 1
 • Image 1
23.7.2023 - Informace pro závodníky ohledně oficiálního tréniku: Ve svém mailu nyní  naleznete odkaz na tabulku, kam se můžete zapsat na oficiálné trénink. Prosím, dodržujte instrukce nad tabulkou.
16.7.2023 - Prezence a veterinární přejímka bude ve čtvrtek od 17 do 19 hodin a v pátek od 8 do 11 hodin. Veterinární přejímka bude probíhat v rámci prezence a bez psů (stačí očkovací průkaz). Upozorňujeme, že zdravotní stav psů bude sledován v průběhu celého závodu a pes, vykazující zdravotní indispozici, nebude moci v závodě pokračovat.
V rámci prezence bude také provedeno měření a plombování stopovacích šnůr.
16.7.2023 - Oficiální trénink proběhne v pátek ráno od 5 hodin a skončí v poledne. Týden před závodem zveřejníme na webových stránkách rozpis tréninku s možností zápisu. Na každou hodinu bude 10 psů.
16.7.2023 - Parkování: Pro závodníky bude letos vymezeno parkoviště v blízkosti stadionu. Tyto plochy budou uzavřeny pro diváky. Každý závodník obdrží parkovací kartu, kterou umístí za čelní sklo vozu. Speciální parkoviště bude vyhrazeno pro obytné vozy a karavany. Pro závodníky, nastupující na disciplínu, bude vyhrazeno parkoviště přímo u vchodu na stadion.
 • Image 1
15.7.2023 - Aktuální fotografie terénů na stopy
 • Image 1
 • Image 2
 • Image 3
 • Image 4
1.7.2023 - Dispozice hřiště pro poslušnost a obranu
 • Image 1
 • Image 2
 • Image 3
30.6.2023 - Aktuální fotografie terénů na stopy
 • Image 1
 • Image 2
 • Image 3
 • Image 4
 • Image 5
 • Image 6
30.6.2023 - Poslední možnost objednat tričko s motivem závodu do neděle 2.7.
 • Image 1
 • Image 1
 • Image 1
21.6.2023 - Byla obsazena pozice náhradního figuranta. Bude jím mladý nadějný svazový figurant pan Radek Kahula.
----------------
7.6.2023 - Změna figuranta: Je nám velice líto, že se ze zdravotních důvodů musel ze závodu omluvit pan Jaroslav Vyhnal. Kontrolní výkony bude figurovat Vám již z minulého roku dobře známý pan Marek Hytych. Jardovi přejeme brzké uzdravení. 
-----------------
7.6.2023 -  PŘEDZÁVODNÍ TRÉNINKY: Jako každý rok jsme pro Vás připravili možnost tréninků před závodem:
Sobota 1.7.2023 - dopoledne poslušnost, odpoledne obrana (1 kolo) s panem Václavem Kunclem
Čtvrtek 6.7.2023 - dopoledne poslušnost, odpoledne obrana (1 kolo) s panem Markem Hytychem
Přihlášky na e-mail jaroslav.kratochvil@cacit.cz nebo formou SMS na číslo 777223352
(šlapné 200,- Kč + platba figurantovi)
Doporučujeme Vám využít možnosti předzávodních tréninků. Vzhledem k počtu startujících bude pro každého závodníka v rámci oficiálního tréninku vyhrazeno pouze 5 min. na poslušnost a 5 min. na obranu
-----------------
22.3.2023 - Bohužel se pan Pierre WAHLSTROM ze Švédska omluvil z posuzování poslušnosti z pracovních důvodů. Jsme velmi rádi, že naše pozvání dnes přijal pan David Garcia SUAREZ ze Španělska. Tento pan rozhodčí posuzoval mnoho vrcholných akcí včetně mistrovství světa a jeho posuzování odpovídá aktuálním trendům. Velmi se na něj těšíme.

Vážení přátelé,

rádi bychom Vás pozvali na tradiční letní svátek sportovní kynologie: 18 ročník Mezinárodního šampionátu CACIT Dobříš, který se koná ve dnech 28.-30. července na stadionu MFK Dobříš.

CACIT Dobříš je každoročně oslavou sportovní kynologie a my jsme velmi rádi, že se k nám závodníci i diváci rádi vracejí. Věříme, že se tuto tradici podaří letos zachovat a Dobříš bude opět na konci července nejen místem špičkového sportovního klání, ale i zábavy a mnoha setkání příznivců sportovní kynologie z České republiky i ze zahraničí.

Jako každoročně jsme pozvali kvalitní renomované rozhodčí z České republiky i ze zahraničí, kteří excelentně posuzují svoji disciplínu a mají pro ni cit. Vybrali jsme kvalitní české figuranty, kteří jsou známi svou korektní a bezpečnou prací. Věříme, že nominovaní rozhodčí všem účastníkům kromě korektního posouzení poskytnou také cenné podněty pro jejich další práci. Vybraní figuranti kvalitně prověří všechny psy a umožní rozhodčímu porovnat jejich úroveň a vybrat ty nejlepší.

Hlavními partnery závodu jsou výrobce superprémiových krmiv Brit společnost Vafo Praha a město Dobříš. Společnost Střechy Fous je letos již druhým rokem sponzorem Jackpotu pro vítěze závodu. Vzhledem k tomu, že v loňském roce jackpot nebyl získán, obdrží letos vítěz, v případě, že bude hodnocen celkovou známkou výborně, cenu 1 000 Euro. V oblasti kynologických potřeb je naším partnerem společnost Raddog.

V letošním roce se závod CACIT Dobříš stal součástí seriálu prestižních závodů CACIT Golden League 2023. Jde o tři špičkové akce: CACIT Germany, který proběhne v březnu v Braunsbedře, CACIT Poland v polovině června v Laziska Górne a CACIT Dobříš. Je nám ctí se zapojit do tohoto seriálu, který bude oslavou našeho sportu a ukáže ho v nejlepším světle. Finále s vyhlášením celkového vítěze uvidíte v červenci na Dobříši. Veškeré informace o seriálu naleznete na www.cacit.eu

Budeme se snažit, stejně jako v předchozích letech, aby závod provázela příjemná a uvolněná atmosféra. Věříme, že si závodníci i návštěvníci odvezou z Dobříše jen krásné vzpomínky.

Těšíme se na Vás.

Simona a Jarda Kratochvílovi

Naši partneři

https://krmivo-brit.cz/cs/
http://www.mestodobris.cz/
https://www.fous.cz/
04_Albet_Metal.jpg
https://raddog.cz/cs/
dogit_logo_web.jpg
http://www.fit-dog.cz/

Mediální partneři

http://www.working-dog.eu/
http://www.czech-press.cz/
Partnerské weby
http://www.kudyznudy.cz/

Pořadatel - kontaktní informace

CACIT z.s.
Voznice 165, 263 01 Dobříš
IČ: 228 66 957

Ing. Jaroslav Kratochvíl
+420 777 223 352
jaroslav.kratochvil@cacit.cz
Simona Kratochvílová
+420 777 223 372
simona.kratochvilova@cacit.cz

Příjezd na stadion

Od Prahy po rychlostní silnici R4 - Strakonická, sjezd Dobříš (sjezd na 28. nebo 33. kilometru).
V rámci Dobříše bude příjezd značen šipkami.

Městský fotbalový klub Dobříš
V Lipkách 1021, Dobříš
GPS: 49°46'37.966"N, 14°10'33.189"E